×

o firmie

WIKANA S.A. jest Spółką giełdową stojącą na czele Grupy Kapitałowej zajmującej się przede wszystkim realizacją projektów deweloperskich – zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych.

Nazwa WIKANA jest znana na rynku mieszkaniowym województw lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego już od 2005 roku. W tak krótkim czasie udało nam się zakończyć realizację kilkunastu inwestycji, w których oddaliśmy do użytkowania przeszło 1300 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni przekraczającej 70 000 m2.


Ilość inwestycji które wprowadzamy na rynek zwiększa się z roku na rok. Dla poprawy bezpieczeństwa finansowania tych realizacji i odpowiedniego zabezpieczenia Państwa wkładu finansowego projekty nasze realizujemy poprzez powoływane w tym celu spółki celowe. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych projektów mieszkaniowych w takich miastach jak Lublin, Puławy, Zamość, Biłgoraj, Janów Lubelski, Rzeszów, Krosno, Łańcut, Jarosław … i przygotowujemy następne.

Nasz zespół złożony z młodej i pełnej entuzjazmu kadry, na każdym etapie przygotowania inwestycji, począwszy od projektowania, poprzez realizację i stałą opiekę nad klientem, do momentu przeniesienia własności nieruchomości i odbioru kluczy dokłada wszelkich starań byście Państwo dołączając do grona naszych klientów byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z WIKANA S.A. 

+48 81 444 64 00
info@wikana.pl
facebook
formularz kontaktowy
lokalizacja